Ubytování v okolí zámku a Orlických horách

Objevte krásy Orlických hor a užijte si zde prodloužený víkend nebo Vaši dovolenou. Orlické hory patří mezi klidnější místa, kde si dostatečně odpočinete, ale také uvidíte spoustu zajímavých histrorických památek, atrakcí, ale také přirodních krás ať už se sedla kola či koně nebo je projdete pěšky. Ubytování v Orlických horách si také vyberete. Výhodou jsou velmi příznivé ceny ubytování a nabídka je opravdu pestrá od chat, chalup, penzionů až po luxusní hotely. Prohlédněte si možnosti levného ubytování Orlické hory a využijte zdarma služeb rezervačního centra. Doporučujeme také prohlédnout sekci tipy na výlety se spoustou možností, tipů a rad kam za poznáním v Orlických horách.

Pronájem rekreačních vilek přímo na nové moderní sjezdovce v Olešnici v Orlických horách. Moderně zařízené domky s kuchyní a nádherným výhledem na celý areál a Orlické hory. Dostatek soukromí zaručen!

Hledáte-li komfortní ubytování s výborným wellness zázemím, pak určitě hotel Vyhlídka je pro Vás tím pravým místem. Hotel lezí na okraji města Náchod nedaleko pevnosti Dobrošov s hezký výhledem do okolí.

Rodinný penzion Jiskra naleznete na hezkém a klidném místě v Deštné v Orlických horách. Centrum obce je vzdáleno přibližně 1 km od penzionu. K penzionu náleží hezká zahrada a navíc jsou zde vystaveny letecké modely.

V obci Dobrošov nedaleko Náchoda, máte možnost ubytování v útulném pensionu Krásné časy. Restaurace, letní terasa…